Göğüs Büyütme Ameliyatı

Plastik Cerrahi

Göğüs Büyütme Ameliyatı

Göğüslerinizin biçiminden hoşnut değil misiniz? Yanıtınız evet ise, o zaman göğüs geliştirme operasyonunun zamanı. Güğüs geliştirme operasyonu, daha dolgun bir göğüs ebadı ve estetik olarak daha çekici bir göğüs biçimi elde etmenize yardımcı olur. Operasyon, asimetriyi düzenlemek için planlanmıştır. Aynı zamanda operasyonla bir ölçü göğüs dikleştirme sağlanabilir.

 

Harekât implantlar veya yağ dokusu kullanılarak yapılabilir. Türkiye'de göğüs operasyonu, adale üzerine göğüs implantı yerleştirilerek yapılabilir. İmplant silikon veya salin kapsayabilir.

Göğüs implant cerrahisi, Türkiye'nin en popüler plastik cerrahi operasyonlarından biridir. Bu cerrahide göğüs büyüklüğünü dengelemek, dolgunluk ilave etmek veya doğuştan göğüs yanılgılarını düzenlemek için tıbbi ve estetik dahil olmak üzere bir hayli muhtelif sebeple rehabilitasyonlar yapılır.

 

 

İmplantlarla geliştirme göğüs dikleştirme mastopeksi olarak da öğrenilen geliştirme mastopeksi, hacmi eksilmiş sarkık göğüsleri düzenlemek için kullanılan bir düzenlemedir. Göğüs implantları, göğüsleri daha çekici ve daha genç bir görünüm kazandırmak için gevşek ve sünmüş cildi sıkılaştırarak göğüslerin dikleşmesini ve dolgunluğunu kazanmasını sağlar.

 

Türkiye'de implant kullanılarak göğüs dikleştirme, özellikle kilo kaybının daha minik sarkık göğüslere neden olduğu vaziyetlerde tesirlidir.

 

Türkiye'nin göğüs cerrahlarının uzman bakımıyla, implant operasyonundan sonra hastalar bir veya daha fazla fincan ebadında geliştirilmiş olan natürel görünümlü göğüslerinin tadını çıkarabilirler.

 

Ani kilo verme göğüslerin büyüklüğünü ehemmiyetli miktarda tesirler.  Kilo vermek perhiz, egzersiz yoluyla veya obezite cerrahisi sayesinde asıllaşabilir. Ancak her iki neden de kilo kaybı göğüslerde keskin sarkıklığa neden olabilir.

 

Kilo kaybı yalnızca göğüs hacminde bir kayba neden olmakla kalmaz, aynı zamanda cildin de sarkık kalmasına neden olur. Zira cilt elastikliğini kaybeder ve kilo verdikten sonra daha önceki haline dönemez.

 

Türkiye'deki göğüs cerrahları, göğüs dikleştirme operasyonunun implantlarla yapılmasını önermektedir, zira göğüs geliştirme operasyonu, göğüsleri dikleştirmeden göğüslerin hacmini daha önceki haline getirebilir.

İletişime Geç
24/7 communication for what you wonder.
Contact With Whatsapp!