Bacak Germe Ameliyatı

Plastik Cerrahi

Bacak Germe Ameliyatı

Fazla kilolu olan şahısların kilo verdikten sonra muhtelif sarkmalar ile karşılaşmaları muhtemeldir. Göbek bölgesinde, kol altlarında ve hatta iç bacaklarda görülen bu sarkmalar, kilo veren şahıslar için büyük problemlere yol açmaktadır. Çok fazla kilosu olmayan şahısların spor ile bu sarkmaları derlemeleri muhtemeldir. Fakat birey bir anda 40-50 kilo verdiğinde bu sarkmaların derlenmesi pek muhtemel olmamaktadır. Bu özellikle de iç bacaklar için geçerlidir.

 

İç bacaklar en çok sarkan ve en güç derlenen beden bölgelerindendir. Şahıs kilo aldığında, özellikle bacaklarından kilo alıyorsa, kilo verildiğinde en çok bacak bölgesi sarkacaktır. Bunun yanı gizeme bölgede çatlak problemi ile karşılaşılması da olasıdır. İşte bu noktada devreye bacak germe operasyonu girmektedir. Bu operasyonun emeli, iç bacaklarda oluşan sarkmaları gidermek ve daha ince görünen bacaklar elde etmektir.

 

Bu stil operasyonlar daha çok sporla giderilemeyen sarkma gidişatlarında yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı, genellikle fazla sarkma problemi olan hastalar tarafından seçim edilmektedir. Kilo verdikten sonra yaptırılan bacak içi germe operasyonu, işleminin bozulmaması ve bacakların yine sarkmaması için kilo alınmaması koşuldur. Yine fazla derecede kilo alındığında ve verildiğinde bacakların aynı biçimde sarkması muhtemeldir.


Bacak germe operasyonu öncesinde kesinleştirmeniz gereken direktifleri takip etmeye itina göstermeniz gerekmektedir. Anestezi tetkiki, fiziki tetkik, kan testleri ve yağ oranınızın ölçümü harekâtları operasyon öncesi adımları arasında yer alır.

Bacak Germe Operasyonu Maliyetleri bu muayenelerden sonra netlik kazanmaktadır. Anestezi altında yapılan bu operasyon evvelinde belirtilen vakitin önceki gününden aç kalmanız gerekecektir. Aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçlar kullanıyor iseniz operasyondan takribî 10 gün gibi bir vakit öncesi ilacınıza vazgeçmelisiniz.

Devamlı olarak kullanılan ilaçlarınız hakkında doktorunuzu bilgilendirmeniz gerekmektedir. İçki ve sigara kullanımını ise 10 gün evvelinden vazgeçmeniz gerekmektedir.

İletişime Geç
24/7 communication for what you wonder.
Contact With Whatsapp!