Karın Germe Ameliyatı

Plastik Cerrahi

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe operasyonu fazla kilo alıp verme ve gebelik sonrası oluşan karında sarkma, hafifleme ve çatlak görünümünün düzenlenmesi için yapılan bir estetik işlemidir.

 

Fazla tenin ve yağların alınması, karın adalelerindeki kiloluluk ve hamileliğe bağlı deformasyonunun düzenlenmesi, diyastazis rekti onarımı için yapılan bir estetik cerrahi operasyonudur. Sonrasında düz bir karına sahip olmak isteyenler için kalıcı bir çözümdür.

 

Karın germe başka bir deyişle abdominoplasti operasyonu maliyetleri harekâtın yapılacağı sağlık kurumu ve birliktesi yapılacak ek cerrahi prosedürlerin rakamı ve çerçevesine göre değişkenlik gösterecektir. Karın germe maliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

Tam Karın Germe

 

Bütün karın germe işlemi göbek deliğinin altındaki karın bölgesinde çatlak ve göbeği fazla sarkmış hastalar için uygundur. Bütün karın germe işleminde daha önceki göbek deliği yerinde yeni bir göbek deliği oluşturulmaktadır. Vaser Karın Germe Abdominoplasti iç çamaşırı içinde kalacak biçimde kasıkta bir iz ve ek olarak göbek deliği etrafına yuvarlak kesi izi kalmaktadır. Operasyon sırasında karın üstü bölgeye ve simit bölgesine Vaser Liposuction da uygulanır. Harekât karın adalelerindeki cılızlık ve fıtıklaşmalar onarılır dayanaklar yapılır. Bu sayede hastanın daha düz bir karnı oluşturulurken hem de ileride bu bölgede oluşabilecek fıtıklar yasaklanır.

 

Mini Karın Germe

 

 

Kasık üstünde azıcık daha ufak bir kesi ile yapılmaktadır. Bayanlarda Sezeryan kesisi üzerinden azıcık daha yanlara uzatılarak yapılır. Daha çok alt karın bölgesinde doğum sonrası ya da kilo alıp vermeye bağlı minimal sarkma ve gevşeklik şikayetleri olan bayanlarda tercih edilir. İşlemde göbek deliğine değinmemekte, niteliksiz ten kısmı ve çatlak kapsayan bölge rehabilitasyon edilmektedir. Mini karın germe operasyonu 1-2 saat arası sürmektedir. Aynı işlem sırasında karın adalelerinde zorunlu onarım (diyastazis rekti onarımı) yapılabilmektedir.

 

Karın germe harekâtı hudutlu bir bölgede olacağından göbek etrafında iz kalmayacaktır. Vaser Liposuction bu usul ile birlikte kullanılır ve karındaki bölgesel tüm aşırılıklara müdahale edilerek aynı seansta bel oyuğu ortaya çıkartılır, tüm karın ve sırt bölgesi şekillendirilir.

İletişime Geç
24/7 الاتصال لما تتساءل.
تواصل مع Whatsapp!